Dames 1 is Sportploeg van het Jaar 2013
dinsdag, 29 april 2014 20:37
Afgelopen donderdagavond 24 april was in het gebouw van de Rabobank de uitreiking van de sportprijzen 2013 van de gemeente Kaag en Braassem.

Dames 1, bestaande uit Anissa, Maaike, Marjan, Nancy en coach Wouter, was genomineerd in de categorie Sportploeg van het Jaar vanwege het bereiken van de eredivisie door kampioen te worden in de najaarscompetitie van 2013.

Na een welkomstdrankje onder de muzikale begeleiding van het koor FF Anders, werd de avond geopend door Rob van der Geest, voorzitter van de Stichting Sportpromotie Kaag en Braassem, die de sportprijzen dit jaar voor het eerst organiseerde.
Vervolgens werd het woord gegeven aan John Kroes, de voorzitter van de jury (die verder bestond uit Karin Legemate, Bob de Jong, Richard van der Meer en Veronique van Ruiten-van der Laan) en tevens presentator van deze avond.
De eerste categorie was gelijk de belangrijkste voor onze dames.

Na vertoning van een introductiefilmpje (dit is overigens hier terug te vinden) van de 3 genomineerde sportploegen (ROAC, skeelerverening Woubrugge en De Treffers) mocht wethouder Floris Schoonderwoerd de mooie trofee, gemaakt door Elly Heemskerk, uitreiken aan de Sportploeg van het Jaar.
De winnaar die uit de envelop tevoorschijn kwam was Dames 1 van De Treffers!



Hierna werden de overige categorieën uitgereikt.

Het Sporttalent van het Jaar werd zeiler Jan Kleijn.
Sportvrouw van het Jaar werd mountainbikester Alieke Hoogenboom.
Sportman van het Jaar werd schaatser Renz Rotteveel.



Na afloop van deze succesvolle uitreiking werd de avond afgesloten met een borrel om de overwinning te vieren.

De trofee is inmiddels bij De Treffers te bewonderen.

Een artikel wat in het Leidsch Dagblad is verschenen, is hier terug te lezen.
 
Clubkampioenschap recreatie
zaterdag, 12 april 2014 18:45
Op donderdag 10 april kwamen er 27 recreanten bijeen om na ongeveer 6 jaar weer te strijden om de titel ‘Clubkampioen recreatie’.

Na de poules (3 of 4-kampen) streden de nummers 1 en 2 om de titel recreatie A en de nummers 3 en 4 om de titel recreatie B.

Na de 1/8 en de kwartfinales wonnen in de halve finales van de B-poule Jacek Paczkowski van Tom van der Meer en Evert Bakker van Corrie van Klink.

In de finale won Evert de spannende eerste game van Jacek met 11-9. Na de 4-4 in de tweede game liep Jacek uit naar 11-5, waarna Evert de derde en vierde wist te winnen met 11-6 en dus recreatiekampioen B werd.

De finale van recreatie A werd een poolse finale, omdat Arek Wójcik en Kamil Szukala in de halve finales respectievelijk Sjaak Bouwmeester en Kees Akerboom met 3-0 versloegen.
In de finale won Kamil de eerste game met 11-6. Arek won de tweede met 11-4 en kwam de derde met 6-3 voor, waarna Kamil 8 punten op rij maakte. De vierde was Kamil ook de iets betere, en kwam op 10-6. Na 2 ballen over tafel en een goede smash van Arek, schoof Arek op het vierde matchpunt de bal in het net.

Een mooie finale op hoog niveau, met spectaculaire punten, die vanuit de goed gevulde kantine niet alleen door Treffers, maar ook door veel Plantarisleden gevolgd werd.

B-poule - nummer 1 - Evert                            nummer 2 - Jacek
 

A-poule - nummer 1 - Kamil                           nummer 2 - Arek
 

 
Wordt Dames 1 sportploeg van het jaar?
woensdag, 09 april 2014 20:27
Ons 1e damesteam, bestaande uit Nancy, Maaike, Marjan en Anissa is genomineerd voor de titel Sportploeg van het Jaar 2013 van de gemeente Kaag en Braassem.



Met het behalen van het kampioenschap in de 1e divisie tijdens de najaarscompetitie van 2013, is promotie naar de hoogste klasse in Nederland, de eredivisie, gerealiseerd. Reden genoeg voor de jury om ons damesteam te nomineren voor de titel.

Donderdag 24 april zal in het gebouw van de Rabobank de prijsuitreiking plaatsvinden.
Uiteraard hopen we dat ons damesteam met de titel aan de haal gaat.

Onze dames zullen het opnemen tegen het jeugdige skeelerteam van IJsvereniging Woubrugge en de voetballende heren van ROAC 1.


Het is voor het eerst dat in onze gemeente een sportverkiezing wordt gehouden.
Naast de titel voor Sportploeg van het Jaar, worden ook de Sportman, Sportvrouw en het Sporttalent gekozen.
De genomineerden in deze categorieën zijn:

Sportman:
- Mark Tuitert - schaatsen
- Renz Rotteveel - schaatsen
- Patrick van Klink - boccia

Sportvrouw:
- Alieke Hoogenboom - mountainbike
- Claudia van den Heiligenberg - voetbal
- Manouk van Emmerik - schaatsen

Sporttalent:
- Jamiro Elabeidi - atletiek
- Jan Kleijn - zeilen
- Len Schouten - tennis
 

SponsorKliks, sponsor TTV De Treffers gratis!

Agenda

Enquetes

Tafeltennis was: